Menu

+48 71 75 75 600 tribotec@tribotec.pl

Smarowanie – Technika Dozowania – TriboTec

Witamy na stronie firmy TriboTec, renomowanego producenta i dostawcy systemów centralnego smarowania, wyrobów techniki smarowniczej, dozowania precyzyjnego oraz techniki dla pojazdów szynowych.

Jesteśmy solidną firmą, budującą bliskie relacje z Klientami, oferującą wysokiej jakości produkty oraz profesjonalne usługi w rozsądnych cenach.

Początki naszej firmy datujemy już na rok 1925, choć pod nazwą TriboTec funkcjonujemy od 1995 roku. Nasza główna siedziba oraz zakład produkcyjny znajduje się w Brnie (Czechy) i na rynku czeskim od lat cieszymy się zaufaniem wiodących firm.

Posiadamy kompleksową ofertę, dedykowaną dla Klientów z niemal każdej gałęzi przemysłu. Nasze wyroby dostarczamy do wielu krajów Europy, Azji, Afryki i obu Ameryk.

W naszej pracy kierujemy się zadowoleniem i satysfakcją naszych Klientów, dla których staramy się nieustannie poszerzać i rozwijać naszą ofertę. Jesteśmy firmą przywiązaną do tradycji, nie wahającą się jednak wprowadzać innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie. Dbamy o indywidualne zaangażowanie w pracę z każdym Klientem.

Oferta

Oferujemy kompleksową obsługę Klientów z zakresu systemów smarowania oraz dozowania: doradztwo, konsultacje, projektowe opracowanie, sprzedaż, montaż, serwis oraz szkolenie personelu .

Dostarczamy rozwiązania do przemysłu ciężkiego, wydobywczego, hutniczego, cementowego, maszynowego, energetycznego i spożywczego.

Podstawowe wyroby firmy to systemy jedno i dwuprzewodowe, natryskowe, progresywne i wieloprzewodowe a także dozowniki precyzyjne.

Oprócz głównych komponentów systemu (pompy, rozdzielacze, dozowniki) TriboTec zapewnia dostawę wszystkich niezbędnych elementów instalacji: orurowania, elementów złącznych, mocowania przewodów, sterowania i automatyki.

Projektowanie

TriboTec oferuje kompleksową obsługę: doradztwo, konsultacje, projektowe opracowanie, sprzedaż, montaż, serwis oraz szkolenia personelu.

DSC01527

Produkcja

Firma specjalizuje się również w wyrobie jednostkowych wyrobów, przede wszystkim w dziedzinie hydrauliki i smarowania obiegowego.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Montaż i serwis

Z projektową i handlową działalnością spółki związane są usługi instalacyjne i montażowe systemów centralnego smarowania oraz hydrauliki u odbiorcy lub użytkownika końcowego.